43. Magdalena Leśniak - Kuchnia, 2009

    Aleksandra Kuczara
    - Siedząc na powierzchni własnych myśli, 2013,

    Katarzyna Korytkowska
    - Otulony Słońcem, 2011,

(ur. 1988 r.) studentka ASP im. W.Strzemińskiego w Łodzi. Studiuje malarstwo na Wydziale Grafiki i Malarstwa. Brała udział w dwóch zbiorowych wystawach, które miały miejsce w ASP w Łodzi w 2010 r.

Nr katalogowy: 43

Magdalena Leśniak (1988)
Kuchnia, 2009

akryl, płótno / 120 x 90 cm
opisany na odwrocie: Leśniak

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
240 EUR
328 USD