60. Agnieszka Łapka - bez tytułu, 2012

    Małgorzata Limon
    - Vantis, 2013,

    Magda Renata
    - W przestrzeni i czasie II, 2013,

(ur. 1983 r.) w latach 2003-2008 studiowała malarstwo na ASP w Katowicach. Stypendystka Telewizji Polskiej programu Dolina Kreatywna (2008) i Prezydenta Miasta Tychy (2008). Laureatka wyróżnienia 19. Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych Promocje, Legnica (2009). Autorka wystaw indywidualnych: Galeria STREFART, Tychy (2008); Skup Kultury, Tychy (2009); Galeria SARP, Katowice (2010). Uczestniczka wystaw zbiorowych m.in.: Wspólne pasje, Teatr Mały, Tychy (2006); Arterie, Szyb Wilson Katowice (2006); 21, Chorzów (2006); Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Triennale Plakatu, Toyama, Japonia (2006); Autoportret, Muzeum Regionalne, Stalowa Wola (2007, 2009); Biennale Plakatu Polskiego, Galeria BWA, Katowice (2007, 2009); Pracownia 25, Zamek Sielecki, Sosnowiec (2008).

Nr katalogowy: 60

Agnieszka Łapka (1983)
bez tytułu, 2012

olej, płótno / 130 x 130 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 200 zł
288 EUR
394 USD