105. Jacek Malinowski - Na basenie, 2013

    Maciej Zabawa
    - Zielone sutki, 2013,

  sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski/olej/2013

(ur. 1969 r.) jest absolwentem Liceum Sztuk Plastycznych im. J. Fałata w Bielsku-Białej. Autor takich projektów jak: Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, Magazyn Sztuk, CAT3W - Centrum Aktywności Twórczej Trzeciego Wieku. W Magazynie Sztuk prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa dla dorosłych.

Nr katalogowy: 105

Jacek Malinowski (1969)
Na basenie, 2013

olej, płótno / 150x50 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR