69. Ewa Mrowiec-Łysy - bez tytułu, 2010

    Ewa Zwarycz
    - Włosy 1, 2013,

    Marta Kańska
    - Naszyjnik z piór, 2013,

  sygn. p.d.: Ewa Mrowiec, opisany na odwrocie: Ewa Mrowiec 2010

(ur. 1984 r.) jest absolwentką ASP w Katowicach. Dyplom z malarstwa zrealizowała pod kierunkiem prof. J. Rykały. Laureatka Ogólnokrajowego Festiwalu Rysunku Figurama (2010) i II miejsce w konkursie Artystyczna Podróż Hestii (2011). Stypendystka Prezydenta Miasta Sosnowca (2003). Przygotowała wystawę indywidualną na śląskiej Gali BCC w Promnicach (2009). Uczestniczka wystaw zbiorowych m.in.: Muzeum im. M. Chroboka, Ruda Śląska (2004); Galeria Rondo Sztuki, Katowice (2007); wystawa pracowni rysunku prof. J. Karbowniczka, Galeria Aula ZSP, Jarosław (2007); Galeria Sztuki Współczesnej Elektrownia, Czeladź (2009); Galeria Aula ZSP, Katowice (2010); Ogólnokrajowy Przegląd Rysunku Figurama, Praga, Katowice (2010); Muzeum Miejskie, Siemianowice Śląskie (2011); Finaliści 10. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii PGS, Sopot (2011); Galeria BWA, Katowice (2011); Galeria Mpik, Gliwice (2011).

Nr katalogowy: 69

Ewa Mrowiec-Łysy (1984)
bez tytułu, 2010

olej, płótno, / 160x85 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
240 EUR
328 USD