96. Natalia Rozmus - Red, z serii The big city, 2013

    Lech Maślankiewicz
    - Pl. Unii 02, 2012,

    Magdalena Wójcik
    - Królestwo za spokój II, 2012,

  sygn. l.d.: rozmus '13, opisany na odwrocie: "red" seria "the big city" natalia rozmus 2013

(ur. 1983 r.) w latach 2007-2012 studiowała na Wydziale Malarstwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, a w latach 2003-2008 na ASP w Poznaniu na Wydziale Architektury i Wzornictwa. W 2012 r. zaprezentowała wystawę indywidualną inSPIRAcje w Galerii Auto Watin, Poznan´; uczestniczyła w przeglądzie „Świeża krew” w Galerii Socatao, Wrocław oraz w zbiorowej wystawie laureato´w konkursu Artist Wanted: Art Takes Times Square, Nowy Jork. Ma na koncie wystawy indywidualne: fotografii i rysunko´w, Salon VW Krotoski-Cichy, Przez´mierowo (2003); There’s a Road, Salon Audi, Przez´mierowo (2008); Don’t Stop Me Now, Galeria Dymlingen, Jo¨nko¨ping, Szwecja (2009); Smak Podróży, Sztukafeteria, Poznań (2010); Malarstwo, Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Kriomedica?, Poznań (2011); Zakamarki, Galeria Bekos, Poznań (2011).

Nr katalogowy: 96

Natalia Rozmus (1983)
Red, z serii The big city, 2013

technika mieszana, akryl, płótno / 100x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR