37. Igor Rudziński - bez tytułu (44), 2013

    Klaudia Rzepka
    - z cyklu Yoga, 2013,

    Paulina Maksjan
    - Klatka, 2012,

  sygn. na odwrocie: Niebieski robi kreski/2013

(ur. 1985 r.) artysta streetartowy, absolwent pracowni rysunku i malarstwa POA na warszawskich Nowolipkach.

Nr katalogowy: 37

Igor Rudziński
bez tytułu (44), 2013

akryl, marker, płótno, / 100x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

600 zł
144 EUR
197 USD