64. Agata Ruman - Biały kandelabr, 2013

    Monika Sikora
    - Miasto 00, 2013,

    Magdalena Szilke
    - Pejzaż z krowami, 2013,

  sygn. l.d.: A.RUMAN '13

(ur. 1985 r.) w latach 2004-2010 studiowała na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki UMK w Toruniu, a w latach 2007-2010 na Wydziale Malarstwa tej samej uczelni. Autorka wystaw indywidualnych: Galeria Ex Libris, Czechowice-Dziedzice (2005); Galeria MDK, Czechowice-Dziedzice (2006); Wydział Sztuk Pięknych, Toruń, Studentenwerk, Getynga (2010); Klub Papaya, Czechowice-Dziedzice (2011); Poezja i muzyka pod 13, Pszczyna (2012); Kino Helios, Katowice (2012). Uczestniczka wystaw pokonkursowych: Galeria Zadra, Warszawa (2011, 2012).

Nr katalogowy: 64

Agata Ruman (1985)
Biały kandelabr, 2013

olej, płótno, / 150x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR