36. Klaudia Rzepka - z cyklu Yoga, 2013

    Adrian Kempa
    - Następną proszę, 2012,

    Igor Rudziński
    - bez tytułu (44), 2013,

  sygn. p.d.: Klaudia 2013

(ur. 1983 r.) jest absolwentką Wydziału Edukacji Artystycznej Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Dyplom zrealizowała w pracowni multimedialnej dr B. Posackiego w 2009 r. Uczestniczka wystaw: Galeria Sztuki Współczesnej, Opole (2009); Tarnogrodzki Ośrodek Kultury, Tarnogród (2007); Galeria Fabryka, Opole (2007); Młodzieżowy Dom Kultury, Opole (2005, 2004); Galeria na Strychu, Jelenia Góra (2003).

Nr katalogowy: 36

Klaudia Rzepka (1983)
z cyklu Yoga, 2013

akryl, płótno, / 80x60 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR