52. Dominik Smolik - Daughter, 2013

    Magdalena Szczerbakowicz
    - bez tytułu, 2013,

    Weronika Teplicka
    - One error VIII, 2013,

(ur. 1982 r.) w latach 2002-2007 studiował na Wydziale Malarstwa Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, w pracowniach prof. R. Oramusa, prof. R. Łaciaka i prof. G. Bednarskiego. W 2008 r. ukończył Studium Podyplomowe Politechniki Krakowskiej z zakresu Architektury, Konserwacji i Aranżacji Wnętrz Obiektów Sakralnych. Wystawiał w klubie Kolanko, Kraków (2012); Cafe Finka, Kraków (2012); klubie Pozytywka, Kraków (2009, 2012); Barwotece, Kraków (2010); Cafe Młynek, Kraków (2010); CSW Solvay, Kraków (2009); Eszeweria w Kraków (2009).

Nr katalogowy: 52

Dominik Smolik (1982)
Daughter, 2013

akryl, płótno / 38 x 55 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK „DAUGHTER" KRAKÓW 2013

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
192 EUR
263 USD