66. Jacek Sztuka - Plaża II, 2012

    Magdalena Szilke
    - Pejzaż z krowami, 2013,

    Radosław Jastrzębski
    - Krzyże, 2007,

  sygn. p.d.: sztuka, opisany na odwrocie: JACEK SZTUKA 150x60

(ur. 1976 r.) studiował na Wydziale Malarstwa krakowskiej ASP w latach 1996-2001 w pracowniach prof. J. Waltosia i prof. T. Kotkowskiej-Rzepeckiej. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni prof. S. Rodzińskiego. Doktorat na ASP w Krakowie zrealizował w 2006 r., a habilitację w 2012 r. Laureat wyróżnienia w II Ogólnopolskim Konkursie im. M. Michalika, Częstochowa (2004); Grand Prix Homo Quadratus Ostroviensis, Ostrowiec Świętokrzyski (2006); Głównej Nagrody Prezydenta Miasta Radomia w V Triennale Autoportretu, Radom (2006); Nagrody Dyrektora Miejskiej Galerii Sztuki w III Ogólnopolskim Konkursie im. M. Michalika, MGS, Częstochowa (2006); Grand Prix XXII Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego, Szczecin (2008); Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego dla Młodych Twórców (2008). Ma na koncie 18 wystaw indywidualnych.

Nr katalogowy: 66

Jacek Sztuka (1976)
Plaża II, 2012

olej, płótno, / 60x150 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

700 zł
168 EUR
230 USD