97. Magdalena Wójcik - Królestwo za spokój II, 2012

    Natalia Rozmus
    - Red, z serii The big city, 2013,

    Magdalena Wolska-Libiszewska
    - bez tytułu, 2014,

  opisany na odwrocie: Magdalena Wójcik

(ur. 1989 r.) w 2009 r. ukon´czyła Liceum Plastyczne w Łodzi. Obecnie studentka V roku na ASP im. Wł. Strzemin´skiego w Łodzi na Wydziale Grafiki i Malarstwa. Laureatka wyro´z˙nienia oraz nagrody Poleskiego Os´rodek Sztuki w formie indywidualnej wystawy w XXX Konkursie im. Wł. Strzemin´skiego - Sztuki Pie?kne, dla studento´w ASP w Łodzi; wyro´z˙nienia w konkursie na prace? plastyczną, zwia?zana? tematycznie z Wyz˙szym Seminarium Duchownym w Łodzi.Uczestniczka wystaw: Malarstwo studento´w wydziału GiM, Galeria Kobro ASP, Łódź (2010); wystawa poplenerowa Bolestraszyce, Galeria Nasza S´ciana, ASP, Łódź (2011); wystawa KPG pedagogo´w i studento´w, OFFGaleria, Łódź (2011); Po co to, Galeria U Piotra, Arboretum i Zakład Fizjografii, Bolestraszyce (2012); Galeria Amcor, Łodź (2012); Wystawa Pracowni Podstaw Projektowania Graficznego ASP, Festiwal Otwarta Wystawa, Ło´dz´ (2012); Spychowo & Charto´w, wystawa poplenerowa, Galeria Nasza S´ciana, ASP, Łódź (2012); Poplenerowa Wystawa Studento´w Wydziału Grafiki i Malarstwa Uniejo´w, Galeria Kobro ASP, Łódź (2013); Os´rodek Propagandy Sztuki, Łódź (2013); Symposjum Flash Drawing Tour, Sala mostre Collegio Raffaello, Urbino, Włochy (2013); The Rape of Europe. Simultaneous International Exhibition, Lizbona, Portugalia (2013); Porto Allegre, Barcelona, Hiszpania (2013); Wystawa Pracowni Papieru ASP w Łodzi, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju (2013)

Nr katalogowy: 97

Magdalena Wójcik (1989)
Królestwo za spokój II, 2012

akryl, olej, płótno / 100x90 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 200 zł
288 EUR
394 USD