3. Bartosz Kokosiński - Z cyklu: Zwęglone obrazy

    Gossia Zielaskowska
    - Volcano, 2014

    Alex Urban
    - Muchororami, 2007

(ur. 1984 r.) jest absolwentem ASP w Krakowie. W 2009 r. uzyskał dyplom na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. A. Bednarczyka i prof. W. Stelmachniewicza. Trzykrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Laureat nagrody Fundacji Elizabeth Greenshields (Kanada). Brał udział w 6 Triennale Sztuki Młodych w Orońsku oraz w 10. Konkursie Gepperta we Wrocławiu. Autor kilku wystaw indywidualnych m.in. Bunkier Sztuki (Kraków); Galeria BWA (Katowice); Galeria Biała (Lublin). Notowany na 9 miejscu w rankingu „Kompas młodej sztuki 2012”. Jego prace znajdują się w kolekcji Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki w Krakowie, Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku oraz Zachęty Sztuki Współczesnej w Szczecinie.

Nr katalogowy: 3

Bartosz Kokosiński (1984)
Z cyklu: Zwęglone obrazy, 2012

olej, płótno / 114 x 114 cm
Bartosz Kokosiński / 2012 / z cyklu: “Zwęglone obrazy” / olej na płótnie / 114 x 114 cm

Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 171 EUR
1 260 USD

Estymacja:
7 000 - 9 000 zł
1 640 - 2 108 EUR
1 764 - 2 268 USD

7 500 zł
1 757 EUR
1 890 USD

II Aukcja SANUS PER ARTEM

9-18 listopada 2015 r.

21 listopada 2015 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój