5. Małgorzata Kosiec - Trace

    Alex Urban
    - Muchororami, 2007

    Agnieszka Sandomierz
    - Chmura II, 2013

(ur. 1975 r.) w 2000 r. uzyskała dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Grafiki i Malarstwa ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki (1998). Finalistka International Young Art - Artlink 2002 Sotheby's (2002). Jej prace prezentowane były m.in. St' Art 05 Strasbourg Contemprary Art Fairs, 9e edition, Francja (2005); Form London, Wielka Brytania (2007); Cambridge Art Fairs, Wielka Brytania (2009). W ostatnim czasie prezentowała najnowsze obrazy na trzech wystawach indywidualnych: „Typortraits” w Gallery Miva w Malmo w Szwecji (2011), „Ukryte” w Galeria Classix Nouveaux w Warszawie (2012) i “Napięcia” w Galerii Strefa A w Krakowie (2012).

Nr katalogowy: 5

Małgorzata Kosiec (1975)
Trace, 2015

akryl, płótno / 92 x 73 cm
sygn. p.d.: KOSIEC
opisany na odwrocie: GOSIA KOSIEC 2015

Cena wywoławcza:
3 500 zł
820 EUR
882 USD

Estymacja:
5 000 - 7 000 zł
1 171 - 1 640 EUR
1 260 - 1 764 USD

10 000 zł
2 342 EUR
2 519 USD

II Aukcja SANUS PER ARTEM

9-18 listopada 2015 r.

21 listopada 2015 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój