7. Filip Gruszczyński - Parade nuptiale

    Agnieszka Sandomierz
    - Chmura II, 2013

    Olka Osadzińska
    - Passion garden, 2015

(ur. 1978 r.) jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Dyplom otrzymał w 2004 r. W 2009 r. namalował obraz uświetniający nadanie imienia Ireny Sendlerowej gimnazjum nr 65 na warszawskiej Woli. W 2011 r. uczestniczył w Targach Bez tytułu organizowanych przez Rempex podczas Nocy Muzeów. W 2011 r. zrealizował wystawę indywidualna w TAMICE Akademii Kreatywnego Rozwoju w Warszawie. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w Niemczech, Belgii, Szwajcarii, Japonii i RPA.

Nr katalogowy: 7

Filip Gruszczyński (1978)
Parade nuptiale, 2015

olej, płótno / 80 x 100 cm
sygn. l.d.: fi lippo X 2015
PARADE NUPTIALE / filippo X 2015

Cena wywoławcza:
3 000 zł
703 EUR
756 USD

Estymacja:
4 000 - 6 000 zł
937 - 1 406 EUR
1 008 - 1 512 USD

6 500 zł
1 523 EUR
1 638 USD

II Aukcja SANUS PER ARTEM

9-18 listopada 2015 r.

21 listopada 2015 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój