51. Szymon Mondzain - DRZEWA

    Zygmunt Menkes
    - WYNALAZCA,

    Rajmund Kanelba
    - CHŁOPIEC Z KOTKIEM, 1938

Nr katalogowy: 51

Szymon Mondzain (1888 - 1979)
DRZEWA

olej, płótno / 72,5 x 60 cm
sygn. p.d.: Mondzain

Cena wywoławcza:
40 000 zł
9 281 EUR
10 051 USD

Estymacja:
45 000 - 50 000 zł
10 441 - 11 601 EUR
11 307 - 12 563 USD

46 000 zł
10 673 EUR
11 558 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00