6. Marcin Kozłowski - Kyjd

    Radosław Jastrzębski
    - 384403 km, 2015

    Paweł Kałużyński
    - Vellano, 2006

Energia, Galeria Beta 16, Warszawa 2015

(ur. 1984 r.) w latach 2008-2013 studiował na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie, w pracowniach prof.: A. Rysińskiego (2008-2009), J. Modzelewskiego (2009-2011) i W. Cieśniewskiego (2011- 2013). W 2013 r. otrzymał dyplom z wyróżnieniem, zrealizowany pod kierunkiem prof. W. Ciesńiewskiego. Aneks do dyplomu przygotował w pracowni Technologii i Technik Malarstwa Ściennego pod kierunkiem prof. E. Tarkowskiego. Autor wystaw indywidualnych: Galeria Przy Automacie, UKSW, Warszawa (2011); Galeria Turbo, Warszawa (2011). Uczestnik wystaw zbiorowych: Coming Out. Najlepsze Dyplomy ASP, Sinfonia Varsovia, Warszawa (2013); Akcja: kreacja, Międzynarodowy Przegląd Twórczości Artystycznej, ASP, Warszawa (2013); Bright Spring, Warsaw Trade Tower, Warszawa (2013); Małe jest piękne, Galeria U Artystów, Olsztyn (2010); X Międzynarodowy Salon Jesienny, Lwów (2006).

Nr katalogowy: 6

Marcin Kozłowski (1984)
Kyjd, 2015

akryl, płótno / 140 x 85 cm
opisany na odwrocie: Marcin Kozłowski/ „kyjd”/ 140 x 85 cm, akryl/ 2015

Cena wywoławcza:
4 000 zł
895 EUR
967 USD

Estymacja:
5 000 - 7 000 zł
1 119 - 1 566 EUR
1 208 - 1 691 USD

5 000 zł
1 119 EUR
1 208 USD

XVI AUKCJA SZTUKI NAJNOWSZEJ

11 lutego, 2016 r. godz. 19.00