9. LESZKO LUDWIK - Roztopy

    Jerzy Kossak
    - POWRÓT SPOD MOSKWY, 1928

    Michał Rekucki
    - Zima, lata 30.,

Nr katalogowy: 9

LESZKO LUDWIK (1890 - 1957)
Roztopy, 1912

olej tektura / 60 x 72 cm
sygn. p.d.: Leszko/ 1912

Cena wywoławcza:
11 000 zł
2 506 EUR
2 799 USD

Estymacja:
14 000 - 18 000 zł
3 190 - 4 101 EUR
3 563 - 4 581 USD

11 000 zł*
2 506 EUR
2 799 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.