89. Ryszard Grzyb - BEZ TYTUŁU

    Stasys Eidrigevicius
    - Twarz, 1994

    Rafał Olbiński
    - Syrena,

Nr katalogowy: 89

Ryszard Grzyb (1956)
BEZ TYTUŁU, 1992

olej, płótno / 80 x 100 cm
opisany na odwrocie: Ryszard Grzyb 80 x 100 cm 1992

Cena wywoławcza:
28 000 zł
6 393 EUR
7 330 USD

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł ●
6 850 - 7 991 EUR
7 854 - 9 163 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.