40. Maurycy (Maurice) Blond - Kwiaty w wazonie

    Maurycy (Maurice) Blond
    - Wóz cyrkowy,

    Estera Karp
    - W szwalni,

Nr katalogowy: 40

Maurycy (Maurice) Blond (1899 - 1974)
Kwiaty w wazonie

olej, płótno / 41 x 33 cm
sygn. l.d.: M. Blond

Cena wywoławcza:
3 000 zł
685 EUR
786 USD

Estymacja:
4 000 - 5 000 zł
914 - 1 142 EUR
1 048 - 1 309 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.