47. Jakub Markiel - Martwa natura z melonem

    Zygmunt Menkes
    - Król Dawid,

    Maurycy Mędrzycki Maurice Mendjizki
    - Bukiet kwiatów,

Nr katalogowy: 47

Jakub Markiel (1911 - 2008)
Martwa natura z melonem

olej, płótno / 60 x 81 cm
sygn. l.d.: Markiel

Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 142 EUR
1 309 USD

Estymacja:
6 000 - 8 000 zł
1 370 - 1 827 EUR
1 571 - 2 095 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.