17. Aleksandra Lisowska - VII

    Magdalena Bielesz
    - BEZ TYTUŁU (Z CYKLU CENY), 2002

    Daniel Krysta
    - CHRONO 3, 2016

Studiowała na Wydziale Konserwacji Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (2004-2012) oraz na Accademia di Belle Arti w Maceracie (Włochy). Studia w pracowni malarstwa Piotra Bogusławskiego, pracowni rysunku Mariana Nowińskiego i na Wydziale Malarstwa Marka Sapetto. Aneks do dyplomu przygotowała na Wydziale Grafi ki w pracowni Piotra Smolnickiego. Brała udział w plenerach malarskich w kraju i zagranicą. Główna tematyka prac to abstrakcja i pejzaż – malarstwo materii.

Nr katalogowy: 17

Aleksandra Lisowska (1984)
VII, 2016

tech. mieszana, płyta / 108 x 63 cm
sygn. na odwrocie: ALEKSANDRA/ LISOWSKA/ VII/ 2016

Cena wywoławcza:
1 000 zł
233 EUR
262 USD

Estymacja:
2 000 - 3 000 zł
465 - 697 EUR
524 - 786 USD

2 000 zł
465 EUR
524 USD

XVII Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2016 r. godz. 19.00