23. Robert Listwan - TOKIO 8 RANO

    Urszula Niemirska
    - Tablica, 2011

    Paweł Kałużyński
    - TOSKANIA, 2006

(ur. 1974 r.) studiował Malarstwo i Grafikę na ASP w Gdańsku. Obok malarstwa, zajmuje się scenografią teatralną, plakatem i animacją, W 2000 r. zrealizował animację adaptacji filmu „Rękopis znaleziony w Saragossie” Jerzego Hasa, za którą otrzymał nagrodę. Finalista konkursu Obraz Roku 2002 miesięcznika Art & Business. W 2011 r. otrzymał II nagrodą na VII Olsztyńskim Biennale Sztuki oraz medal „Najlepszy z Najlepszych” przyznawany przez Marszałka Województwa za szczególne zasługi w promowaniu regionu.

Nr katalogowy: 23

Robert Listwan (1974)
TOKIO 8 RANO, 2016

akryl, płótno / 90 x 90 cm
sygn. p.d.: LISTWAN
opisany na odwrocie: „TOKIO 8 RANO”/ 2016 Robert Listwan/ akryl na płótnie/ 90/90 cm

Cena wywoławcza:
2 000 zł
465 EUR
524 USD

Estymacja:
3 000 - 5 000 zł ●
697 - 1 161 EUR
786 - 1 309 USD

XVII Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2016 r. godz. 19.00