3. Wiktor Korecki - PEJZAŻ Z CHATĄ
Nr katalogowy: 3
Wiktor Korecki (1890 - 1980)
PEJZAŻ Z CHATĄ
olej, tektura / 22,5 x 33,5 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI
- Cena wywoławcza:
4 000 zł
929 EUR
1 037 USD
- Estymacja:
5 000 - 7 000 zł ●
1 161 - 1 625 EUR
1 296 - 1 814 USD
4 700 zł
1 091 EUR
1 218 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016
11 października, 2016 r. godz. 19.00
20 września - 11 października 2016 r.
- Kontakt w sprawie obiektów