3. Wiktor Korecki - PEJZAŻ Z CHATĄ

    Nikifor Krynicki
    - WIEŚ POWROŹNIK,

    Otolia Kraszewska
    - W WIEJSKIEJ IZBIE,

Nr katalogowy: 3

Wiktor Korecki (1890 - 1980)
PEJZAŻ Z CHATĄ

olej, tektura / 22,5 x 33,5 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

Cena wywoławcza:
4 000 zł
929 EUR
1 037 USD

Estymacja:
5 000 - 7 000 zł ●
1 161 - 1 625 EUR
1 296 - 1 814 USD

4 700 zł
1 091 EUR
1 218 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.