77. Rafał Olbiński - AFTER THE COLD WAR

    Henryk Hayden
    - KOMPOZYCJA,

    Rafał Olbiński
    - DISAPPEARANCE OF THE WELL INTENTIONED MOTIVE,

Nr katalogowy: 77

Rafał Olbiński (1943)
AFTER THE COLD WAR, 1989

akryl, olej, tektura / 37 x 27 cm
sygn. p.d.: Olbiński Do pracy dołączono oryginalną okładkę amerykańskiego wydania Newsweeka z 15.V.1989 r.

Cena wywoławcza:
30 000 zł
6 961 EUR
7 773 USD

Estymacja:
35 000 - 40 000 zł ●
8 121 - 9 281 EUR
9 068 - 10 363 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.