79. Włodzimierz Pawlak - DZIENNIK 10.III-15.V

    Jan Tarasin
    - SYTUACJA XIV, 1983

    - NOTATKA O SZTUCE NR 531, 2009

Nr katalogowy: 79

Włodzimierz Pawlak (1957)
DZIENNIK 10.III-15.V, 2015

olej, płótno / 33 x 24 cm
WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK 10.III-15.V / 33 x 24 /2015

Cena wywoławcza:
14 000 zł
3 334 EUR
3 714 USD

Estymacja:
16 000 - 18 000 zł ●
3 810 - 4 286 EUR
4 245 - 4 775 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.