17. Stanisław Wolski - EPIZOD Z WOJNY FRANCUSKO-PRUSKIEJ 1871 ROKU, 1889

    Ryszard Okniński
    - ok. NA ZESŁANIE, 1880

    Jan Chełmiński
    - KSIĄŻĘ JÓZEF PONIATOWSKI,

Nr katalogowy: 17

Stanisław Wolski (1859 - 1894)
EPIZOD Z WOJNY FRANCUSKO-PRUSKIEJ 1871 ROKU, 1889

olej, płótno / 60 x 115 cm
sygn. p.d.: Stanisław Wolski/1889

Cena wywoławcza:
70 000 zł
16 667 EUR
18 568 USD

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł
19 048 - 23 810 EUR
21 221 - 26 526 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.