89. Radek Szlaga - DIASPORA

    Igor Mitoraj
    - Le Grepol, 1978

    Marcin Maciejowski
    - BETON, LUDZIE, ZIELEŃ, WODA (ANALIZA LEVERKUSEN), 2001

(ur. 1979 r.) w 2005 r. ukończył ASP w Poznaniu. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał z malarstwa w pracowni prof. J. Kałuckiego. Pracował dla White Cube Gallery w Londynie jako asystent Tracey Emin. Członek ugrupowania Penerstwo. Autor wystaw indywidualnychwach: Freedom Club – Trailer, Galeria Foksal, Warszawa (2012); Freedom Club, West Gallery Den Haag, Haga, Holandia (2011); Sny/Ikony, Galeria Arsenał, Białystok (2011); The end, Aleksander Ochs Gallery, Berlin, Niemcy (2010); Droga, Galeria LETO, Warszawa (2010); Fake Fauna, Galeria Miejska Arsenał, Poznań (2010); Iconoclasm, White Space, Pekin CN (2010); Kalendarz 2010, Galeria LETO, Warszawa, (2009); Radek Szlaga, Short I, Alexander Ochs Gallery, Berlin DE (2009); Atlantis, Galeria LETO, Warszawa (2008); Atlantis, Galeria Miejska Arsenał, Poznań (2007); Historia i geografia, Galeria Zderzak, Kraków (2007).

Nr katalogowy: 89

Radek Szlaga (1979)
DIASPORA, 2013

olej, płótno / 120 x 140 cm
sygn. i opisany na odwrocie: monogram artysty PAN RDK / 2013 / R. Szlaga / DIASPORA / 120 x 140 / oil/canvas

Cena wywoławcza:
29 000 zł
6 792 EUR
8 101 USD

Estymacja:
35 000 - 40 000 zł ●
8 197 - 9 368 EUR
9 777 - 11 174 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.