83. Edward Dwurnik - BŁĘKITNE FALE

    Eugeniusz Markowski
    - MICHAEL JACKSON W WARSZAWIE,

    Tadeusz Dominik
    - PEJZAŻ, 1979

Nr katalogowy: 83

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
BŁĘKITNE FALE, 1992

olej, płótno / 74 x 100 cm
p.d.: E DWURNIK
1.III.92 / E.DWURNIK / NR:XX.25 / 1767

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 513 EUR
4 190 USD

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 684 - 5 855 EUR
5 587 - 6 984 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.