77. Jerzy Nowosielski - ALKOWA

    Jan Berdyszak
    - PASSE-PAR-TOUT III, 1990 1992

    Jacek Sienicki
    - MARTWA NATURA, 1998

Proweniencja

kolekcja prywatna, Warszawa
lata 90 XX w. – kolekcja prywatna, Nowy Jork
lata 70. XX w. – kolekcja prywatna, Los Angeles

Jerzy Nowosielski, Zachęta Państwowa Galeria Sztuki, Warszawa, marzec-kwiecień 2003.

Jerzy Nowosielski, Galeria Starmach-Fundacja Nowosielskich 2003, nr kat. 426, s. 309.
Nowe obrazy. Kolekcja Olgi i Wojciecha Fibaków, Galeria Fibak, Warszawa, 2010.

Nr katalogowy: 77

ALKOWA, 1967

olej, płótno / 90 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie: AKT / 90 x 100 / 1967 / JERZY NOWOSIELSKI

Cena wywoławcza:
290 000 zł
67 916 EUR
81 006 USD

Estymacja:
350 000 - 450 000 zł ●
81 968 - 105 387 EUR
97 766 - 125 699 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.