17. Stanisław Czajkowski - PEJZAŻ Z OSTRÓWKA

    Wojciech Weiss
    - ŻONKILE W DZBANIE,

    Julian Fałat
    - WĘDRÓWKA,

Nr katalogowy: 17

Stanisław Czajkowski (1878 - 1954)
PEJZAŻ Z OSTRÓWKA

olej, płótno / 68 x 97 cm
na blejtramie odręczny napis: pejzaż z Ostrówka / St. Cz. inw. 382

Cena wywoławcza:
18 000 zł
4 246 EUR
5 000 USD

Estymacja:
19 000 - 20 000 zł ●
4 482 - 4 717 EUR
5 278 - 5 556 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.