45. Zygmunt Menkes - DZIEWCZYNA Z BUKIETEM KWIATÓW
Nr katalogowy: 45
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
DZIEWCZYNA Z BUKIETEM KWIATÓW, ok. 1928
olej, płótno / 73 x 60 cm
sygn. p.d.: Menkes
na odwrocie naklejka z depozytu w Muzeum Miasta Łodzi z numerem 451, oraz naklejka domu aukcyjnego DELF Cadros d'Art
- Cena wywoławcza:
55 000 zł
12 972 EUR
15 278 USD
- Estymacja:
90 000 - 120 000 zł ●
21 227 - 28 302 EUR
25 000 - 33 334 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017
12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00
17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.