90. Jerzy Kałucki - PRZEBIEGI XXXI

    Xawery Wolski
    - NUDO BIANCO / BIG WHITE KNOT (BIAŁY WĘZEŁ), 2010

    Mikołaj Kochanowski
    - RELIEF, LATA 70. XX W.,

Kraków, Galeria Starmach, Jerzy Kałucki. Przebiegi i Konteksty, 2017.

Nr katalogowy: 90

Jerzy Kałucki (1931)
PRZEBIEGI XXXI, 2014

akryl, płótno / 160 X 115 cm
sygn. na odwrocie: Jerzy Kałucki 2014 / PRZEBIEGI XXXI

Cena wywoławcza:
45 000 zł
10 614 EUR
12 500 USD

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł ●
11 793 - 16 510 EUR
13 889 - 19 445 USD

50 000 zł
11 793 EUR
13 889 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.