29. Władysław Lam - MORZE

    Wojciech Kossak
    - UŁAN SPOD SOMOSIERRY, 1931

    Jan Peszke (Jean Peské)
    - PEJZAŻ Z LA FAVIERE, 1918

Nr katalogowy: 29

Władysław Lam (1893 - 1984)
MORZE

olej, płyta / 44 x 60 cm
sygn. p.d.: W. Lam

Cena wywoławcza:
28 000 zł
6 699 EUR
8 260 USD

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł ●
7 178 - 8 374 EUR
8 850 - 10 325 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.