42. Tamara Łempicka - STUDIUM GŁOWY MĘŻCZYZNY

    Mela Muter
    - MARTWA NATURA Z WINOGRONAMI,

    Włodzimierz Terlikowski
    - Łodzie w Porcie Dinard, 1936,

Proweniencja

aukcja domu aukcyjnego Shannon's, 23.10.2014
kolekcja prywatna
kolekcja prywatna Christine F. Foxall (wnuczki artystki)

Nr katalogowy: 42

Tamara Łempicka (1898 - 1980)
STUDIUM GŁOWY MĘŻCZYZNY

ołówek, papier / 21 x 13 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: Lempicka
na arkuszu l.d.: odcisk papierni

Cena wywoławcza:
50 000 zł
11 962 EUR
14 750 USD

Estymacja:
65 000 - 75 000 zł ●
15 551 - 17 943 EUR
19 175 - 22 124 USD

64 000 zł*
15 312 EUR
18 880 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.