83. Julian Stańczak - CONSTANT SOUND, 1974-75

    Ryszard Winiarski
    - AREA 142/13, 1973

    Leon Tarasewicz
    - BEZ TYTUŁU, 1981

Proweniencja

aukcja Domu Aukcyjnego Desa Unicum,6.03.2014, poz. 19

M. Smolińska, Julian Stańczak. Op art i dynamika percepcji, Wydawnictwo MUZA S.A., Warszawa 2014, s. 22

Nr katalogowy: 83

Julian Stańczak (1928 - 2017)
CONSTANT SOUND, 1974-75

akryl, płótno / 91,5 x 91,5 cm
sygn na odwrocie: J.Stańczak 74-75 oraz opisany na blejtramie: JULIAN STAŃCZAK "Constant sound" 1974-75 JS009

Cena wywoławcza:
140 000 zł
33 493 EUR
41 298 USD

Estymacja:
180 000 - 220 000 zł ●
43 063 - 52 632 EUR
53 098 - 64 897 USD

150 000 zł
35 886 EUR
44 248 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.