21. Kazimierz Sichulski - Autoportret

    Alfons Karpiński
    - W niedzielę przed kościołem, 1907

    Kazimierz Sichulski
    - Zwiastowanie, 1934

Kraków, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, wystawa indywidualna, 1950.

Nr katalogowy: 21

Kazimierz Sichulski (1879 - 1942)
Autoportret, 1940

olej, tektura / 74 x 101 cm
sygn. p.d.: SICHULSKI 1940/ SEIPSUM FECIT
na odwrocie nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z opisem pracy

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł
11 683 - 16 356 EUR
13 699 - 19 179 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.