49. Władysław Lam - Portret / Martwa natura, lata 20. XX w.

    Jan Cybis
    - Sopot, ok. 1956,

    Wojciech Weiss
    - ok. MODELKA, 1935 1940

Nr katalogowy: 49

Władysław Lam (1893 - 1984)
Portret / Martwa natura, lata 20. XX w.

(obraz dwustronny) olej, płótno, 100 x 80 cm (Portret) sygn. l.d.: Lam (Martwa natura) sygn. p.g.: Lam /

Estymacja:
45 000 - 65 000 zł ●
10 515 - 15 187 EUR
12 329 - 17 809 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.