74. Mikołaj Kochanowski - Obraz-relief III, lata 60. XX w.

    Henryk Berlewi
    - Mechanofaktura, ok. 1960,

    Ryszard Winiarski
    - Relief przestrzenny, 1973

Kraków, Pawilon BWA, 14 Kolekcji (14 Malarzy Krakowskich), luty 1968.
Kraków, Galeria Pryzmat, Mikołaj Kochanowski. Malarstwo, ready-made, 6.09–19.09.2017.

Mikołaj Kochanowski (1916–1987). Album twórczości [katalog wystawy], wyd. Galeria Pryzmat, Kraków 2017, s. 43, poz. 21.

Nr katalogowy: 74

Mikołaj Kochanowski (1916 - 1987)
Obraz-relief III, lata 60. XX w.

tech. mieszana, płótno / 100 x 81 cm
sygn. na blejtramie: M. KOCHANOWSKI na odwrocie naklejka BWA w Krakowie

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 842 - 7 010 EUR
6 850 - 8 220 USD

16 000 zł
3 739 EUR
4 384 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.