84. Jerzy Nowosielski - Akt z pejzażem

    - Akt, 1962

    Kajetan Sosnowski
    - Obraz chemiczny, 1975–1982,

Proweniencja

Kraków, Galeria Starmach
własność artysty

Edynburg, Galeria Richard Demarco, wystawa sztuki polskiej w ramach Edinburgh Festival, 1972.
Łódź, BWA, I Triennale Malarstwa i Grafiki „Nasz czas – metafora –tendencje”, 1973.
Warszawa, Zachęta Państwowa Galeria Sztuki, Jerzy Nowosielski, 21.03-27.04.2003.

Jerzy Nowosielski, Galeria Starmach Fundacja Nowosielskich, Warszawa 2003, s. 345.

opisany:
Jerzy Nowosielski, Galeria Starmach Fundacja Nowosielskich, Warszawa 2003, s. 722, kat. 486. 4.

Nr katalogowy: 84

Akt z pejzażem, 1972

olej, płótno / 120 x 80 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI/ AKT Z PEJZAŻEM/ 1972

Estymacja:
350 000 - 500 000 zł ●
81 776 - 116 823 EUR
95 891 - 136 987 USD

340 000 zł
79 440 EUR
93 151 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.