95. Rafał Bujnowski - Bez tytułu, z serii Ściany i obrazy

    Xawery Wolski
    - Usta, 2002

    Albert Hermann
    - Mädchen mit Teufelchen, 205

Proweniencja

Szwajcaria, kolekcja prywatna
Warszawa, Galeria Raster

Düsseldorf, Kunstverein Düsseldorf, Rafał Bujnowski. Malen, painting, malowanie, 7 maja – 17 lipca 2005.
Kraków, Galeria Bunkier Sztuki, Rafał Bujnowski. Malowanie, 23 marca – 23 kwietnia 2005.

Smolak A., Rafał Bujnowski. Malowanie [katalog wystawy], wyd. Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, Kraków 2005, s. 107.

Nr katalogowy: 95

Rafał Bujnowski (1974)
Bez tytułu, z serii Ściany i obrazy, 2004

olej, płótno / 48 x 62 cm
sygn. na blejtramie: BUJNOWSKI / 04

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 842 - 8 178 EUR
6 850 - 9 590 USD

23 000 zł
5 374 EUR
6 302 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.