13. Julian Fałat - Łoś na bagnach. Świt nad rozlewiskami, przed 1893

    Julian Fałat
    - Polesie,

    Henryk Szczygliński
    - Pejzaż zimowy,

Proweniencja

Agra Art, aukcja 19.10.2008, poz. 13.

Nr katalogowy: 13

Julian Fałat (1853 - 1929)
Łoś na bagnach. Świt nad rozlewiskami, przed 1893

olej, płótno / 65 x 135 cm
sygn. p.d.: Fałat
na odwrocie czarną farbą: 5678 Chicago of U.S.A

Estymacja:
120 000 - 180 000 zł
27 907 - 41 861 EUR
31 831 - 47 746 USD

105 000 zł*
24 419 EUR
27 852 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.