33. Henryk Hayden - Pejzaż z południa Francji

    Jan (Jean) Peszke (Peské)
    - Park w ogrodach Rodina,

    Henryk Hayden
    - Martwa natura z owocami, 1939

Nr katalogowy: 33

Henryk Hayden (1883 - 1970)
Pejzaż z południa Francji

olej, płótno / 38 x 46 cm
sygn. l.d.: Hayden

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł ●
3 489 - 4 652 EUR
3 979 - 5 306 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.