62. Erna Rosenstein - Poświata, 1968

    Teresa Pągowska
    - Znaki, lata 70. XX w.,

    Erna Rosenstein
    - Kompozycja, 1985,

Proweniencja

zakup od męża artystki Artura
Sandauera

Nr katalogowy: 62

Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Poświata, 1968

olej, płótno / 58 x 66 cm
sygn. p.d.: E. Rosenstein 1968 opisany na odwrocie: POŚWIATA 58 X 66

Estymacja:
150 000 - 250 000 zł ●
34 884 - 58 140 EUR
39 788 - 66 313 USD

160 000 zł
37 210 EUR
42 441 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.