87. Jarosław Modzelewski - Ktoś uwikłany w nierozwiązywalny problem żyje i pracuje

    - Gdańsk, 1998

    Jerzy Stajuda
    - Bez tytułu, 1989

Proweniencja

Warszawa, kolekcja Ryszarda Variselli

Kraków, Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, Jarosław
Modzelewski. Przegląd z malarstwa, maj 2000.
Warszawa, CSW Zamek Ujazdowski, Granice obrazu, 1997.
Kraków, Galeria Zderzak, Nie dosyć, że kalectwo, to w dodatku
wieczność, styczeń – luty 1995.

Michalski J., Jarosław Modzelewski. Obrazy 1977-2006, wyd.
Galeria Zderzak, Kraków 2006, s. 185, poz. 238.
Skrzyniarz K., Jarosław Modzelewski. Przegląd z malarstwa,
„Format” 2001, nr 1/2 (38/39), s. 24.
Jarosław Modzelewski. Przegląd z malarstwa [katalog
wystawy], 2000, s. 88, poz. 41.
Retrospektywa Modzelewskiego, „Gazeta Wyborcza” - „Gazeta
w Krakowie”, 2000, nr 110 (12 V)
Szczerski A., Kaleka na wieczność, „Na przeciw. Krakowski
tygodnik miejski”, 1995, nr 7 (19 II), s. 10.
Sobotka K., Nie dosyć, że kalectwo, to w dodatku wieczność,
„Exit” 1995, nr 2, s. 979-980.
Wróblewska – Bagoon B., Bez plakatu bez święta,
„Art&Business”, 1995, nr 5, s. 55.
Jarosław Modzelewski. Nie dosyć, że kalectwo, to w dodatku
wieczność. Nowe obrazy [katalog wystawy], wyd. Galeria
Zderzak, Kraków, 1995.

Nr katalogowy: 87

Jarosław Modzelewski (1955)
Ktoś uwikłany w nierozwiązywalny problem żyje i pracuje, 1994

olej, płótno / 170 x 230 cm
Jarosław Modzelewski 1994 olej 170 x 230 „ KTOŚ UWIKŁANY W NIEROZWIĄZYWALNY PROBLEM ŻYJE I PRACUJE”

Estymacja:
50 000 - 80 000 zł ●
11 548 - 18 476 EUR
13 055 - 20 888 USD

80 000 zł
18 476 EUR
20 888 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67