86. Edward Dwurnik - Gdańsk

    - Chrystus na dźwigu, 1979

    Jarosław Modzelewski
    - Ktoś uwikłany w nierozwiązywalny problem żyje i pracuje, 1994

Warszawa, Galeria Sztuki Współczesnej
Zachęta, Edward Dwurnik malarstwo.
Próba retrospektywy, 2001.

Nr katalogowy: 86

Edward Dwurnik (1943)
Gdańsk, 1998

olej, płótno / 200 x 210 cm
p.d.: GDAŃSK E.DWURNIK 98
1998 E.DWURNIK <> IX-938 2466 WYST → RADOM – GOMRROWICZ na blejtramie nalepka Galerii Sztuki Współczesnej Zachęta oraz napis: IX-938-2466 24X 6.XII’998

Estymacja:
90 000 - 120 000 zł ●
20 786 - 27 714 EUR
23 499 - 31 332 USD

140 000 zł
32 333 EUR
36 554 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67