72. Teresa Rudowicz - Bez tytułu

    Teresa Pągowska
    - Kobiety, 1988

    Henryk Musiałowicz
    - z cyklu: Reminiscencje, 1980

Proweniencja

Kraków, kolekcja Galerii Starmach
zakup od artystki w l. 70. XX w.

Nr katalogowy: 72

Teresa Rudowicz (1928 - 1994)
Bez tytułu, 1958

tempera, gwasz, papier naklejony na płótno / 50 x 65 cm
Teresa Rudowicz 1958

Estymacja:
8 000 - 12 000 zł ●
1 848 - 2 772 EUR
2 089 - 3 134 USD

8 000 zł
1 848 EUR
2 089 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67