66. Stanisław Fijałkowski - 7.I.60

    Erna Rosenstein
    - Prześwit, 1968

    Kajetan Sosnowski
    - 1965 z cyklu: Obrazy puste,

Bielsko Biała, Pawilon Wystawowy ZPAP, I-szy
Przegląd Malarstwa Grafi ki i Rzeźby o charakterze
ogólnopolskim, 1962
Kraków, Galeria Krzysztofory, wystawa
indywidualna, 1961
Łódź, Związek Literatów,
wystawa indywidualna, 1961

Wierzchowska W., A completly new
situation:Stanisław Fijałkowski, [w:] Sztuka.pl Rynek
Sztuki i Antyków, Nr 10, październik 2008, s. 124.

Nr katalogowy: 66

Stanisław Fijałkowski (1922)
7.I.60, 1960

olej, płótno / 82 x 61 cm
l.d.: Fijałkowski - 7. 1. 60
opisany na blejtramie: S. Fijałkowski oraz nalepka z I-szego Przeglądu Malarstwa Grafi ki i Rzeźby o charakterze ogólnopolskim, 1962

Estymacja:
80 000 - 120 000 zł ●
18 476 - 27 714 EUR
20 888 - 31 332 USD

120 000 zł
27 714 EUR
31 332 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67