47. Aleksander Kobzdej - Kompozycja, 1957

    Tadeusz Kantor
    - Kompozycja II, 1966,

    Piotr Potworowski
    - Pamela, 2 połowa lat 40. XX w.,

Proweniencja

Nr katalogowy: 47

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
Kompozycja, 1957

olej, płótno / 51,5 x 59,5 cm
sygn. p.d.: Kobzdej 57

Estymacja:
45 000 - 65 000 zł ●
10 393 - 15 012 EUR
11 750 - 16 972 USD

52 000 zł
12 010 EUR
13 578 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67