51. Jerzy Tchórzewski - Bez tytułu, 1959-1962

    Roman Opałka
    - Portret kobiety w niebieskiej spódnicy, lata 50. XX w.,

    Rajmund Ziemski
    - Pejzaż 35/62, 1962,

Nr katalogowy: 51

Jerzy Tchórzewski (1928 - 1999)
Bez tytułu, 1959-1962

tech. własna, papier / 65,5 x 98 cm w świetle oprawy
sygn. p.d.: J. Tchórzewski 59/62

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
8 084 - 10 393 EUR
9 139 - 11 750 USD

35 000 zł
8 084 EUR
9 139 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67