6. Stefan Gierowski - Kompozycja

    Józef Hałas
    - PIONY/SKOSY, OK. 1971,

    Teresa Pągowska
    - Kompozycja, 1983,

Nr katalogowy: 6

Stefan Gierowski (1925)
Kompozycja

akwarela, papier / 72 x 50 cm
sygn. p.d.: S. Gierowski, na odwrocie stempel Galerie Ucher w Kolonii

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 857 EUR
2 106 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł ●
2 785 - 3 481 EUR
3 158 - 3 948 USD

16 500 zł
3 829 EUR
4 343 USD

Rysunek i Grafika - aukcja online

Początek: 16 marca godz. 14.00
Koniec: 24 marca godz. 12.00